1 Mayıs 2010 Cumartesi

Fenerbahçe 2-0 Eskişehirspor


Bütün hafta boyunca Eskişehirdeydim.Fenerbahçe-Kasımpaşa,Gs-Bursa maçını Eskişehirli taraftarlar ile izledim,İstanbul'a yine Eskişehir'in deplasmana gelen taraftarları ile birlikte geldim,yaptığım muhabbetlerden çıkan sonuç Bursa'nın şampiyonluğunu sadece Gs-Bjk istemiyor gerçekten 17'ye karşı tekiz.
Böyle bir atmosfer içerisinde gerçektende çok iyi bir savaş verdiğimizi düşünüyorum herkese karşı.
Futbolcular,taraftar ve yönetim gerçekten bir bütün olmuş halde.Bu kadar zor şartlara rağmen sonuna kadar savaşıyoruz.
Eskişehirspor ligin kalburüstü takımlarından bir tanesi.İlk maçta her ne kadar hakemin yardımı ile olsa da bize karşı aldıkları galibiyet ile bunu kanıtlamışlardı.
Futbola ve maça gelirsek,takımın son haftalarda gösterdiği inanılmaz mücadele bu maçta da devam etti.Bu mücadeleye gol yememe alışkanlığımız da eklenince rahat bir galibiyet aldık.
Alex'in 3.5 sene sonra ligde frikikten gol atması ve benim bu golü kaydetmem hem Alex hem benim adıma çok güzeldi.
Alex ve Selçuk bu maçta ön plana çıkan oyuncularımız oldu.Selçuğun,Baroni'nin eksikliğinde ondan daha da iyi bir performans göstermesi gerçekten çok sevindirici.
Taraftara gelirsek,bu maçtada gerçekten süper bir atmosfer vardı.
Önümüzde 1 tanesi kupa olmak üzere 3 tane final maçımız kaldı.Özellikle Ankaragücü maçı çok zorlu geçecek gibi gözüküyor.Hafta içi yapılan saçma açıklamalar ve bugün oynanan Ankaragücü-Ts maçında bize yapılan küfürlü tezahuratlar maçın sinir harbi içerisinde geçebilme olasılığını arttırıyor.
Ancak herşey bizim elimizde,al 3 maçı al 2 kupayı.
Umarım bu istek,hırs geri kalan 3 maçada yansır ve sezonu 2 kupa ile tamamlarız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder