27 Ağustos 2009 Perşembe

FENERBAHÇE 2-2 FC SION

Sıkıcı bir maç oldu,ilk maçta elde ettiğimiz avantajı,takımın maçı ciddiye almamasından dolayı az kalsa yitiriyorduk.Kötü bir oyun olsa da gruplara kalmak sevindirici.
Maça Andre Santos'un resmi maçlardaki 5. golü ile başladık.Hızlı girdiğimiz maçta 2 tane kademe hatasından yediğimiz gol bizi strese soksa da yine sahneye çıkan Andre Santos attığı penaltı ile biraz da olsa rahat maç izlememizi sağladı.
Bana göre maçın yıldızı bir kez daha Cristian'dı ama bu sefer Alex görünümlü Cristian'dı.Tribünden bakıldığında sanki Alex oynuyordu sahada,şortu,forması,kazınmış saçı aynı Alex gibiydi.Bu arada umarım Alex'te sakatlığı bir an önce atlatır ve takıma döner.
Maçın olumsuz yanı ise ilk 11'de şans bulamayan futbolculardan özellikle Uğur ve Önder'in gösterdiği berbat performans ve yine 11'de şans bulamayan Selçuğun gösterdiği vasat performanstı.Ben kendilerinden,şans bulmuşken bu şansı iyi değerlendirmeleri beklerdim.İyi ki geçen seneki kadro yok,çünkü daha arkada bekleyen Özer,Mehmet gibi oyuncular var,böyle oynayacaklarsa kendileri bilirler çünkü forma aslanın ağzında bu sene.
Guiza ise oyuna girdikten sonra, her ne kadar birkaç gol kaçırsa da 75 dk sahada kalan Semih'ten çok daha üretkendi.
Kısaca sıkıcı bir maç izledik,tribün özellikle 2. yarı mükemmeldi,Manisaspor maçında, mükemmel olan tribünün yanına Diyarbakır maçındaki mükemmel takımda eklenirse,pazar gecesi güzel bir futbol akşamı bizi bekliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder