25 Ağustos 2009 Salı

DİYARBAKIRSPOR 1-3 FENERBAHÇEDiyarbakırda yaşanan olaylar maçın önüne geçti.Ama maçtan önce belliydi bu mahlukların böyle olaylar çıkartacağı.Fenerbahçe nefretini bir defa daha yansıttılar.Ama takımımız sahada gereken cevabı fazlasıyla verdi.

Maça hakemin rezalet yönetimi,Diyarbakırlı kasapların insanlık dışı futbolu,maçı izleyen mahlukların sahaya attığı yabancı maddeler ve Tazemeta'nın şans golü ile başladık.İlk tokatı haftanın en güzel golünü atan Gökhan Gönül ile vururken bir kez daha pas futbolunda ligin üstünde olduğumuzu gösterdik.İlk yarıda Emre'ye yapılan tahrikler sonucu çok şükür ki Emre sinirlenip takımı 10 kişi bırakmadı.

2. yarı gene taş ve fayans yağmuru altında başladı.Tam bu arada ikinci tokat maçın yıldızı Kazımdan geldi.Bu dakikadan sonra oyunun hakimiyetini iyice ele aldık.Arkasından direkten dönen bir top,sonra Semih'in golü ve Kazımın direkten dönen başka bir topu ile maç noktalandı.

Bana göre bu zorlu deplasmandan alının 3 puan ile ligin en büyük favorisi olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk.

Maç sonu yaşanan olaylarda,mahlukların üzerindeki Galatasaray formaları aslında olayı özetler gibiydi.Sevgili basınımız Galatasaray'ı şişiredursun biz böyle oynamaya devam edelim.10. haftanın bir an önce gelmesi dileğiyle.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder