26 Eylül 2009 Cumartesi

ANTALYASPOR 1-2 FENERBAHÇE


Kapakları bir bir takmaya devam ediyoruz.Fenerbahçe seyircisine!!!,yanlı medyaya,rakip takım taraftarlarına...
7 maçta 21 puan,uzun yıllar göremeyiz gibi geliyor,Türk futbol tarihinin rekorunu egale ettik,çok büyük bir olay bana göre.7de 7 yaparken de,4 maçı dışarıda Bursa,Diyarbakır gibi zorlu deplasmanların da dahil olduğu bir fikstürde yaptık.
Fikstürde son haftalarda oynayacağımz maçlar şimdiki periyotta oynadığımız maçlara göre daha kolay olduğu için bu zor dönemde alınan puanların avantajını ileride göreceğiz.Ayrıca ilk yarıda oynayacağımız 5 zorlu deplasman maçı için de puan kaybı kredisi yaratmış olduk.
Maça gelince,bu sezon en çok poziyon yakaladığımız maçtı Antalyaspor maçı.Şansızlık ve beceriksizlikten dolayı maçı ancak 89. dakikada kopartabildik.
Maç öncesi taraftar siteleri aracılığıyla yapılan açıklamalar,rakip yöneticilerin bilet fiyatlarını çok yüksek tutması gibi etkenlerden dolayı gergin bir atmosfer olacağını sanıyordum ama Antalyalılar'da maça fazla ilgi göstermeyince çok gergin bir ortam olmadı.Bizi geren ise direkler ve Guiza'nın kaçırdığı akıl almaz gollerdi.
Neyse ki 89. dakikada yaptığı güzel asist ile kendisini affettirdi.
Maçın yıldızı ise Alex'ti.Normal bir orta saha oyuncusunun bir sezonda yapacağı kadar asist yapıyordu neredeyse bu maç.Her pozisyonun içindeydi gene.Maçı bize getiren adam oldu kaptan.
Dediğim gibi 7de 7 inanılmaz bir olay ve haftaya oynayacağımız Gençlerbiliği maçından alınacak bir 3 puan ile bir sonraki haftayı da kayıpsız geçeriz ve derbiye 9da 9 ile çıkma şansını yakalarız.
Bugün Galatasaray'ı da çok zorlu bir maç bekliyor,bakalım onlar da bizim 7de 7mize ayak uyduracaklar mı? 10. haftada bizi çok zevkli bir maç bekliyor.Şimdiden sabırsızlanmaya başladım...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder