5 Eylül 2009 Cumartesi

TÜRKİYE 4-2 ESTONYA


Maça çok gergin başladık.Belki Bosna'nın,Ermenistan'ı yenmesinin de etkisi vardı.Bir de üstüne Arda'nın saçmalaması üzerine yenen gol,bizi iyice gerdi.
Golden sonra takım silkelendi,özellikle tempo mükemmeldi.Emre başta olmak üzere,Tuncay ve Arda maça ağırlığını koymaya başladılar.Zaten ilk golde bu 3lünün organizasyonu ile geldi.Daha sonra Sercan'ın attığı gol devreyi 2-1 önde kapamamızı sağladı.İlk yarıdan başka bir not ise Gökhan Zan'ın alışık olduğumuz sakatlıklarından birini yaşamasıydı.Yerine giren Önder ise ilk resmi milli maçı olmasına rağmen maçı hatasız tamamladı.
2. yarıya şanssız bir gol ile başladık ama maçın lehimize döneceği temponuzdan belliydi.İlk önce sahneye Arda daha sonra Tuncay çıkarak 4-2lik galibiyeti getirdiler.
Emre'ye sallayanlar umarım Emre'nin,Türkiye'nin şuan en formda ve oyunu iki yönlü en iyi oynayan oyuncusu olduğunu kafalarına kazımışlardır.
Şimdi önümüzde en krıtik maç var,Semih'in de cezasının bitmesi ile daha da güçlü bir takım olacağız ,eğer bu tempoyu Bosnada da ortaya koyarsak oradan 3 puanla dönmememiz için hiç bir neden yok.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder