25 Ekim 2009 Pazar

FENERBAHÇE 3-1 GALATASARAY

Ne oldu? Ne oldu? Ne oldu? Uzay takımı,asrın takımı.Gerçi suçun hepsi sizde değil,sizi bu kadar havaya sokanlarda.
Neyse...
Maça süper başladık, ilk 10 dakika ne olduğunu bile anlamadı uzay takımı,derken kaptan çıktı sahneye 1-0.Daha sonra uzay takımı sağa,sola pas yapmaya başladı biz ise Kazım'a atılan uzun toplar ile gol aradık.Kazım'ın 2-3 tane net gollük pozisyonunu faul ile alakası olmamasına rağmen kesti ve daha ilk yarıda olabilecek farkı engelledi Bünyamin.Kazım,Servet-Gökhan 2ilisi ile ilk yarı dalga geçti desek yeridir,resmen Drogba gibi oynadı!
2. yarı bu sefer Mehmet'te oyuna ağırlığını koymaya başladı ve ataklar sağ taraftan gelişmeye başladı.Daha sonra Leo'nun saçmalaması ve Alex'in zekası ile penaltı ve 2. gol geldi.Bu arada Bünyamin'in cesareti kırmızıyı vermeye yetmedi.Hakan'ın golu acaba mı dedirtti belki Galatasarayl'ılara.Daha sonra ise Keita'nın Carlos'a attığı yumruk ile uzay takımı 10 kişi kaldı.Ha bu arada Messi Arda ne yaptı,ne oynadı ben birşey anlamadım,anlayan olduğunuda sanmıyorum.Bu aradauzay takımı sağa-sola paslara devam etti,biz ise kontrollü oyuna devam ettik.Son sözü ise Guiza söyledi,gerçi 80. dakika civarındaki pozisyonda golü yapsa maç 5e 6ya giderdi.
Maçın 3 adamı Alex,Kazım ve Cristian'dı.2. yarı Mehmet'te baya iyi oynadı.
Bu arada maçtan diğer notlar;uzay takımının attığı golden sonra Arda ve Hakan'ın tribüne yaptığı hareketler,Keita'nın yalandan yerde yatması,Arda'nın maç öncesi olay çıkarması vs.
Son olarak şunu söylemek lazım,"Fenerbahçe derler benim adıma bu sene de koyduk cimbombomun ..."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder