22 Ekim 2009 Perşembe

STEAUA BÜKREŞ 0-1 FENERBAHÇE

Güzel oyun,güzel galibiyet.
Açıkçası maç öncesi bana bu cümleleri söyleseler hadi canım derdim.Kim ne derse desin 3 gün sonra Galatasaray ile maç varken bu maça konsantre olmanın kolay olduğunu düşünmüyordum.Birde bunun üzerine takımın ormurgalarının sakatlık geçirmesi eklenince alınan bu 3 puan,altın değerinde oldu.
Maça gelirsek,oyuna kontrollü başladıktan sonra 20 dakika rakip kalede baskı kurduk ve birçok pozisyona girdik ancak rakip takım kalecesinin kalesinde devleşmesinden dolayı devresi golsüz kapadık.İlk yarıdan başka bir not ise Bilica'nın inanılmaz savruk hareketleriydi,umarım aynı hareketleri derbi maçında tekrarlamaz.
2. yarıya ise rakip hızlı başladı ancak gerek Gökhan'ın gerekte Volkan'ın müdahaleleri kalemizde gol görmemizi engelledi.
Golü ise Özer'in müthiş zekası getirdi.Sene başından beri ilk kez ilk 11de şans bulan Özer'in poziyonu yaratması hem onun hemde takımın adına çok sevindiriciydi.
Maçın adamları ise tartışmasız Emre ve Gökhan'dı.Onlardan sonra ise Özer,Mehmet ve Volkan geldi.
Gurupta Twente de malüp olunca liderlik koltuğuna oturduk ve büyük oranda guruptan çıkmayı garantiledik gibi.
Şimdi ise önümüzde çok önemli bir maç var,umarım sakatlar bir an önce iyileşir ve Galatasaray maçında tam kadro sahada oluruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder