1 Ekim 2009 Perşembe

FC SHERIFF 0-1 FENERBAHÇE


Avrupa Ligi'ndeki ilk galibiyetimizi aldık.Kağıt üzerinde sonuç güzel gerçi zaten önemli olan da bu ama sezonun en kötü oyununu oynadık diyebiliriz.Bu kötü oyunun ortaya çıkmasında önemli 3 eksik olması,özellikle Gökhan'ın eksikiliği etkili oldu diyebiliriz.Ayrıca takımın yorgun olması da bir etkendi.
Maça çok tutuk başladık,oyunun hakimiyeti bizdeydi ama pozisyon yoktu.İlk yarıda gelişen önemli olaylarda Semih'in ofsayt ile ilgisi olmayan bir golünün verilmemesi ve Emre'ye atılan tekmelerdi.
2. yarıya da aynı sıkıcı tempoda başladık ancak bu yarının farkı pozisyon bulmamızdı.Önce Kazım'ın karşıya karşıya kaçırdığı gol,sonra son paslarda isabet sağlayamamamızdan kaçan pozisyonlar.Daha sonra gene kaptan çıktı sahneye.Semih'in sık asistinde,yaptığı düzgün vuruşla 3 puanı hanemize yazdırdı.
Maçın en iyisi Emre en kötüsü Önder'di.Özellikle bu kadar az forma şansı gelirken,Önder'in böyle kötü oynamasına anlam veremedim.
Şimdi tekrar lige dönme zamanı,milli maç arasına kayıpsız girersek büyük avantaj yakalarız,o yüzden aynı ciddiyet ile ligde devam etmeliyiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder